Технічний та побутовий райдер

СЦЕНА

1. Для роботи гурту на сцені потрібні:
А) ударна установка, бажано виробництва “TAMA”, “Sonor”, “Yamaha”, “Pearl”, “Mapex”, “DW”, “Premier” тощо: бас-бочка, малий барабан (дробовик), hi-том, middle-том, low-том, стійка для хету, мінімум 3 стійки для тарілок. Для озвучення ударної установки потрібно щонайменше 5 мікрофонів зі стійками чи спецкріпленнями до ободів барабанів. Стілець барабанщика повинен бути з регульованою висотою сидіння.
Б) 2 гітарні комбопідсилювачі (бажано лампові, виробництва “Marshall”, “Line6”, “Mesa” тощо; потужність кожного мінімум 100 Вт (або достатньою для озвучення приміщення), 1 басовий комбопідсилювач (бажано ламповий, виробництва “Ampeg”, “Fender”, “Line6” тощо; потужністю мінімум 300 Вт (або достатньою для озвучення приміщення)). Комбопідсилювачі повинні містити темброблок з достатнім частотним регулюванням. Комутація на портали від комбопідсилювачів забезпечується лінійно або мікрофонним (бажано) зніманням звуку.
В) 2 вокальних мікрофона (із стійками типу «журавель»), бажано виробництва “Shure” або “Seinheisser”.
Г) мінімум 3 лінії моніторів, якщо сцена великого розміру – бажані додаткові “простріли” (див. схему на стор.2).
Д) різне: стійки під гітари (3 шт.); два центри живлення 220V по різних кінцях сцени.
Є) комутація скрипки (віолончелі), басу та вокалу на портали бажана через d.i.Box.
Ж) для нормального озвучення концертного залу чи майданчика потрібно розраховувати потужність вихідних порталів мінімум 10-12Вт на одну людину (бажано: приміщення до 100 чоловік – 1÷2кВт, до 1000 – близько 10÷15кВт, на відкритих майданчиках – близько 30÷40 кВт).
З) УВАГА – даний райдер не враховує апаратури для озвучення концертного майданчика!
2. Організатори забезпечують гурт відпочинковою кімнатою, що надійно зачиняється і не має доступу сторонніх осіб.
3. Перед початком акції (бажано за кілька годин до початку) гуртові потрібен саунд-чек на сцені, тривалість за потребою.

СХЕМА СЦЕНІЧНОГО РОЗТАШУВАННЯ

Опіум - сценічне розташування

Завантажити у форматі *.doc

ТРАНСПОРТ

1. Організатори забезпечують гурт транспортом для прибуття до місця проведення акції. При цьому повинно враховуватися 5 місць для учасників гурту (плюс при необхідності місця для менеджерів) та місце для інструментів (3 гітари, віолончель, пакунки з пристроями для звукових ефектів, шнурів тощо).
2. У випадку потреби доїзду учасників залізничним або авіатранспортом організатори оплачують квитки для проїзду в обидві сторони (для залізниці обов’язково – купе).
3. При потребі доїзду гурту власним автотранспортом організатори акції оплачують транспортні витрати. В даному випадку повинна бути передбачена надійна автостоянка для транспорту гурту.
4. Гурт додатково і завчасно повідомляє організаторів про додаткове місце для власного звукорежисера, перебування якого організатори забезпечують нарівні з учасниками гурту.

РІЗНЕ

1. Гонорар гурту обговорюється з організаторами в залежності від вимог до виступу колективу (місце, час виступу, формат концерту тощо). Обов’язкова передоплата транспортних і дорожніх витрат.
2. У випадку проведення акції за межами міста Львова при потребі ночівлі організатори забезпечують та оплачують гуртові місце проживання.
3. Афіші акції, у якій приймає участь гурт, повинні бути розвішені у місті, де проводитиметься акція щонайменше за тиждень до дати проведення акції.
4. Організатори забезпечують гурт мінімум дворазовим харчуванням на добу.
5. За умови фінансової підтримки з боку сторонніх комерційних структур гурт має право вивішувати на сцені спонсорські банери або рекламні щити, розмір та формат яких завчасно обговорюються з організаторами акції. В цьому випадку фінансові умови участі гурту в акції розглядаються додатково.
6. Участь в рекламній кампанії акції обговорюється додатково.
7. Участь гурту у доброчинних акціях обговорюється з організаторами на окремих умовах.
8. За матеріалами, необхідними для рекламної кампанії (фото-, аудіо-, відео- тощо) прохання звертатися до менеджера гурту (наведено у розділі “Контакти”).