Фестиваль “Рурисько – 2011”: коментарі та враження

Фестиваль “Рурисько” вразив. Вразив щиро і по-справжньому. У своєму передфестивальному інтерв’ю ми говорили, що очікуємо позитиву – так і сталось. Продумана організація, чудові люди, талановиті гурти, прекрасна погода, мальовничий куточок Тернопілля біля міста Бережани – все це перепліталось і створювало сонячну картину під назвою “Рурисько”.

Ми везли на фестиваль драйвову програму: суміш композицій з першої платівки, синглу “Іржа”, речей, які ще не увійшли до збірок, а також невеличкий сюрприз – прем’єру пісні “Візи Для Птахів”.

opium_rurysko2011_1

Під час виступу медіаторів зі сцени “в люди” не кидали, проте до рук шанувальників полетіло кілька наших дисків. Решта бажаючих змогли отримати нашу першу платівку вже після концерту, на імпровізованій автограф- і фотосесії.

Шкода, що під час нашого виступу кілька разів виникали проблеми із звуком через перебої з електроживленням сценічної апаратури. Сподіваємось, що потім проблему вирішили і у інших гуртів не виникало подібних негараздів.

Проте весь невеличкий дискомфорт був повністю компенсований шаленою енергетикою публіки! Люди танцювали, підспівували, привітно здіймали вверх руки – ніщо не могло завадити гарному настрою. Ми щиро вдячні за вашу підтримку!

Після виступу, на вищезгаданій автограф-сесії, ми бачили задоволених, радісних людей – фестиваль приніс багато позитиву відвідувачам і ми щасливі, що змогли долучитися до цього дійства.

opium_rurysko2011_2

Ми щиро бажаємо фестивалю розвитку, а організаторам (організаціям “Рідне місто” (голова Володимир Якимів) та “Молодіжний портал”) – натхнення і сили. Також висловлюємо свою подяку за чудовий прийом і сподіваємось ще не раз виступити на сцені “Руриська”!

Особистий привіт і подяка Аллі Соколовській, Оксані Наконечній і координатору нашого гурту Олі Лужецькій!

Прокоментувати:

Прокоментуй!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

смотри на этом сайте Красная Роза. Галерея ЖИРО москва без комиссии |