Фестиваль “Республіка – 2014”: як це було

На “Республіку” ми їздили вперше, 5 вересня відкривали концертну програму другої сцени фестивалю. Кумедний передвиїзний селфі для початку:

Opium_Respublika_05092014_1

7 годин непростої дороги – і ось ми нарешті в історичному куточку Кам’янця-Подільського, де власне і розташовується фестиваль.

Охоронці радували бійцівським креативом. “Die in battle ang go to Valhalla” (Помри в бою і вали до Валгалли) – такий замислуватий заклик для поціновувачів скандинавського епосу майорів на їх футболках:

Opium_Respublika_05092014_2

Прекрасного на фестивалі і справді було багато. Наприклад, порадував хлопець, що підходив з відром до всіх, хто пив пиво – йому всі наливали трішки напою. Потім він з друзями всівся посеред фестивально пляцу і вони прийнялись вживати здобич. Також запам’ятався хлопака, що носив ввечері надуту ґумову жінку, яку всі радісно називали “Іра”, вітались з нею і пили за її здоров’я. Що? Ні, я не пив, я ж на роботі.

До речі про це – один чоловік був дуже подивований дізнавшись, що ми тверезі. Каже “як так, ви ж рокери”. Відповідаю, що всі ми люди, людське нам не чужде, але от зараз така ситуація – служба.

…А який чудовий був куліш! Ом-ном-ном-ном, це був витвір фестивально-кулінарного мистецтва!

Ледь не забув – ось фото з виступу:

Opium_Respublika_05092014_3

Друга сцена “Республіки” розташовувалась у мурах, це додавало автентики і історичної атмосфери. Від ритму і сценічної вібрації мені часом “втікала” мікрофонна стійка, але супертехпідтримка все швидко виправила. А бачите старий телевізор на краєчку сцени? Ви могли принести старий зомбоящик і отримати натомість квиток на фестиваль.

Opium_Respublika_05092014_4

Підсумовуючи – дякуємо команді організаторів – Андрію і всім-всім-всім, ваш фест крутий! Запрошуйте ще!

Opium_Respublika_05092014_5

Писав Іващук про #respubliсafest ))

Прокоментувати:

0 comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.